Gdynia Sport Logo 1

Dla jednych sport jest formą spędzania wolnego czasu, dla innych środkiem, dzięki któremu mogą poprawić swoje samopoczucie. Jednak dla nas – sport to najlepsza recepta na życie.Jesteśmy grupą zaangażowanych i kreatywnych pasjonatów aktywnego stylu bycia, którzy całą swoją energię wkładają w to, aby czynić sport w Gdyni coraz lepszym. Gdyńskie Centrum Sportu zostało powołane, aby realizować jedną z najważniejszych misji każdego nowoczesnego Miasta – stwarzać warunki do rozwoju sportowej aktywności mieszkańców Gdyni. Każdego roku wdrażamy setki różnorodnych projektów pozwalających czerpać radość ze sportu tysiącom mieszkańców Gdyni. Organizujemy imprezy, które skupiają rzesze fanów aktywności fizycznej. Prowadzimy setki darmowych zajęć rekreacyjnych, z których mogą korzystać wszyscy – bez względu na wiek czy umiejętności.

Ministerstwo Sportu I Turystyki Msit Logo

Ministerstwo Sportu i Turystki tworzy warunki dla rozwoju aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, poprawia pozycję reprezentantów Polski w światowym współzawodnictwie sportowym, zwiększa dostępność do infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.

1200px Logoamwnew.svg

Akademia Marynarki Wojennej jest kontynuatorką utworzonej w 1922 roku w Toruniu Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej. Uczelnia przygotowuje podchorążych, studentów i doktorantów do pracy zawodowej, kształcąc ich zgodnie z wartościami wyrażonymi w haśle „Morze, Ojczyzna, Obowiązek”.

45579 Html M58f89b6b

Celem działania Wojskowej Federacji Sportu jest tworzenie dogodnych warunków dla krzewienia kultury fizycznej wśród żołnierzy w służbie czynnej, żołnierzy w rezerwie, pracowników wojska i ich rodzin, a także w środowisku cywilnym. Federacja realizuje zadania publiczne w zakresie kultury fizycznej i sportu. Upowszechnia wiedzę i umiejętności na rzecz obronności państwa.

Curver

Jesteśmy firmą, która od ponad 60 lat pomaga stylowo i funkcjonalnie układać codzienność. Nasze produkty sprawdzą się we wszystkich miejscach, w których organizacja przestrzeni wpływa na komfort oraz na estetykę wnętrz. Przychodzimy z pomocą, doradzamy, inspirujemy. Nasze produkty pomogą zorganizować Twoją przestrzeń.

Brain Plus

Neurofeedback jest nowoczesną metodą terapii, która umożliwia obserwowanie i wpływanie na czynność bioelektryczną mózgu, w celu zoptymalizowania jego funkcjonowania. Klient pracuje nad zmianą częstotliwości swoich fal mózgowych, przedstawionych w postaci wideogry. Dźwięk punktu nagradza mózg za prawidłowe wykonanie zadania, czyli osiąganie w trakcie gry odpowiedniego poziomu koncentracji, skupienia uwagi i relaksu. Treningi neurofeedback to idealna metoda wspomagającą przygotowanie sportowców do zawodów i olimpiad. Regularne ćwiczenia znacząco wpływają na funkcjonowanie psychofizyczne zawodnika, wzmacniając jego odporność na stres i obniżając czas reakcji. Podwyższając nastrój, samoocenę i umiejętność kontrolowania emocji, pomagają w osiąganiu celów sportowych.

Zapraszamy na treningi do Brain Plus.

1200px Logoamwnew.svg
Gdynia Sport Logo 1
45579 Html M58f89b6b
Capital Golf
Curver
Aa Cosmetics
Ministerstwo Sportu I Turystyki Msit Logo
Thisisme
Glinica
Bortex
Brain Plus
Jaworek
Spartan
Trefl
Yonex
Narodowy Instytut Wolności
Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich