Aktualności

Nabór do sekcji piłki nożnej!

Wojskowy Klub Sportowy "Flota" Gdynia zaprasza chłopców z rocznika 2006 i 2007 na treningi do sekcji piłki nożnej! 


Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi i do tworzenia społeczności #FootballFlota

 

Powracamy na piłkarskie boiska

Sekcja piłki nożnej Wojskowego Klubu Sportowego "Flota" Gdynia ma daleko sięgającą tradycję. Pierwszy mecz piłkarze Floty Gdynia rozegrali w roku 1938 z reprezentacją marynarki wojennej Szwecji. Spotkanie to rozegrane zostało w Sztokholmie i zakończyło się wynikiem 2:2. W tym samym roku odbył się rewanż w Gdyni zakończony wygraną piłkarzy Floty 7:1. W późniejszym czasie. organizowane były spotkania z wieloma renomowanymi drużynami polskimi (m.in.: z Ruchem i Cracovią) oraz z zagranicznymi zespołami, jak z węgierskim klubem z Budapesztu (7:1 dla „Floty") oraz KS „Wacker" z którym reprezentacja piłkarzy Floty na Spartakiadzie Wojska Polskiego 1953 r. we Wiedniu wygrała 2:1. Wysoki poziom klubowej jedenastki spowodował, iż zakwalifikowana ona została w 1939 roku, z pominięciem rozgrywek w klasie B, do wyższych eliminacji. Więcej o historii sekcji piłki nożnej przeczytać mogą Państwo w wydawnictwie "80 lat w służbie sportu" 

Czytaj dalej

GDAŃSK: Rocznik 2006 D2 MŁODZIK GRUPA 2

RUNDA 1

Kolejka 1 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

1 FLOTA GDYNIA VS ARKA GDYNIA 0-0 2018-09-12 GODZINA 18:30 GDYNIA

Kolejka 2 w dniach 25-09-2018/26-09-2018

2 GRYF I WEJHEROWO VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-09-26 GODZINA 16:00 WEJHEROWO

Kolejka 3 w dniach 29-09-2018/ Pierwszy po 45 latach mecz drużyny piłkarskiej Wojskowego Klubu Sportowego "Flota" Gdynia

3 FLOTA GDYNIA VS AP KP GDYNIA 0-3 2018-08-29 GODZINA 16:30 GDYNIA

Kolejka 4 w dniach 01-09-2018/02-09-2018

4 BAŁTYK I GDYNIA VS FLOTA GDYNIA 17-0 2018-09-01 GODZINA 15:00 GDYNIA

Kolejka 5 Wojskowy Klub Sportowy "Flota" Gdynia pauzuje w tej kolejce

- - VS - - - -

Kolejka 6 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

6 FLOTA Gdynia VS EJSMOND CLUB 0-0 2018-09-16 GODZINA 11:00 GDYNIA

Kolejka 7 w dniach 22-09-2018/23-09-2018

7 UKS JEDYNKA II REDA VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-09-23 GODZINA 11:00 REDA

Kolejka 8 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

8 FLOTA GDYNIA VS GEDANIA III GDAŃSK 0-0 2018-09-30 GODZINA 12:30 GDYNIA

Kolejka 9 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

9 GTS III PRUSZCZ VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-10-06 GODZINA 11:00 PRUSZCZ GDAŃSKI

Kolejka 10 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

10 FLOTA GDYNIA VS JAGUAR II GDAŃSK 0-0 2018-10-14 GODZINA 12:30 GDYNIA

Kolejka 11 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

11 ISKRA GDYNIA VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-10-20 GODZINA 09:30 GDYNIA

Kolejka 12 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

12 FLOTA GDYNIA VS ORKAN II RUMIA MKS 0-0 2018-10-28 GODZINA 12:30 GDYNIA

Kolejka 13 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

13 LZS II BOJANO VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-11-03 GODZINA 11:00 BOJANO

Kolejka 14 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

14 FLOTA GDYNIA VS CISOWA GDYNIA 0-0 2018-11-11 GODZINA 12:30 GDYNIA

Kolejka 15 w dniach 17-11-2018/18-11-2018

15 POMORZANIN GDYNIA VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-11-18 GODZINA 12:30 GDYNIA

GDAŃSK: Rocznik 2007 D1 MŁODZIK GRUPA 1

RUNDA 1

Kolejka 1 w dniach 18-08-2018/19-08-2018

 1 KTS-K LUZINO VS FLOTA GDYNIA  0-0 2018-11-17 GODZINA 11:00  LUZINO

Kolejka 2 w dniach 25-08-2018/26-08-2018

2 FLOTA GDYNIA VS CISOWA GDYNIA 0-0 2018-09-05 GODZINA 17:00 GDYNIA 

Kolejka 3 w dniu 01-09-2018/02-09-2018

3 AP KP GDYNIA VS FLOTA GDYNIA 5-1 2018-09-02 GODZINA 15:00 GDYNIA

Kolejka 4 w dniach 08-09-2018/09-09-2018

4 FLOTA GDYNIA VS GRYF II WEJHEROWO  0-0 2018-09-09 GODZINA 12:30 GDYNIA

Kolejka 5 w dniach 15-09-2018/16-09-2018

5 ZATOKA 95 PUCK VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-09-15 GODZINA 11:00 PUCK

Kolejka 6 Wojskowy Klub Sportowy "Flota" Gdynia pauzuje w tej kolejce. 

- - VS -   -

Kolejka 7 w dniach 29-09-2018/30-09-2018

7 FLOTA GDYNIA VS ORKAN RUMIA MKS  0-0 2018-09-30 GODZINA 14:30 GDYNIA

Kolejka 8 w dniach 06-10-2018/07-10-2018

8 MKS WŁADYSŁAWOWO VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-10-07 GODZINA 11:00 CETNIEWO

Kolejka 9 w dniach 13-10-2018/14-10-2018

9 FLOTA GDYNIA VS GKS LINIA 0-0 2018-10-14 GODZINA 14:30 GDYNIAa

Kolejka 10 w dniach 20-10-2018/21-10-2018

10 LATARNIK CHOCZEWO VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-10-20 GODZINA 13:30 CHOCZEWO

Kolejka 11 w dniach 27-10-2018/28-10-2018

11 FLOTA GDYNIA  VS SZTORM MOSTY 0-0 2018-10-28 GODZINA 14:30 GDYNIA

Kolejka 12 w dniach 03-11-2018/04-11-2018

12 KASZUBIA STRZYNO VS FLOTA GDYNIA 0-0 2018-11-03 GODZINA 11:00 STARZYNO

Kolejka 13 w dniach 10-11-2018/11-11-2018

13 FLOTA GDYNIA  VS AP GDYNIA DĄBROWA 0-0 2018-11-10 GODZINA 14:30 GDYNIA