reklama_demo

KIEROWNICY WKS "FLOTA" GDYNIA OD 1957 ROKU

 
 
Filipiak Zoń
kpt. mar. Władysław Grechuta
(1957-1961)
kmdr Stanisław Filipiak
(1961-1965)
kmdr por. Kazimierz Zoń
(1965-1970)
Chmielewski Majkrzak Żaczek
kmdr por. Zbigniew Chmielewski
(1970-1974)

kmdr por. Edward Majkrzak (1974-1989)

kmdr Stanisław Żaczek (1989-1998)
Kuźniak    
kmdr por. Władysław Kuźniak (1998- 2002)    
     

 

Zarząd Klubu w dniu 20.02.2002 r. podjął uchwałę o utworzeniu nowego stanowiska w Klubie - Dyrektora Klubu
 
 

 

20160513 IMG 9 6 PL Legitymacja szkolna 35x45 mm
kmdr por. rez mgr
Wacław Laszkiewicz
(20.02.2002 - 07.04.2003)
kmdr por. rez. mgr inż.
Władysław Kuźniak
(15.12.2003 - 15.02.2006)
kmdr ppor. rez. mgr
Andrzej Stępień
(15.02.2006 - )